Bursa Büyükşehir Belediyesi, Gemlik Belediyesi ve Borusan işbirliği ile düzenlenen “Çevre Günü ve Haftası” etkinlikleri kapsamında dalgıçlarla Gemlik İskelesi civarında deniz dibi temizliği çalışması yapıldı. Dipte temizlik yapan dalgıçlara Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren de eşlik etti.
Sosyal medya fenomenleri Bahar-Nihal Candan kardeşler, kara para aklama soruşturması kapsamında 5,5 ay önce tutuklandı. Nihal Candan, cezaevinde anoreksiya (yemek yememe) hastalığına yakalanarak 37 kiloya kadar düştü. Durumu kötüleşince cezaevinde …