CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik yaptığı istifa çağrılarının ardından Değişim ve Adalet Yürüyüşü’nü başlatan ve ardından partiden ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, geçtiğimiz günlerde yerel seçimlerde bir kez daha belediye başkan adayı olacağını açıklamıştı.
Özcan, yol haritasına ilişkin şu açıklamalarda bulunmuştu:
Partilerle görüşmelerinin devam ettiği bilinen Özcan, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Sucu’yu belediyede ağırladı. Sucu, ziyareti sırasında çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı.