UEFA Avrupa Konferans Ligi D Grubu maçında temsilcimiz Beşiktaş, Club Brugge’e 5-0 mağlup oldu. Evinde tarihi fark yiyen Beşiktaş’ta taraftarlar kulüplerinin durumuna isyan etti.
Sahasında Club Brugge’e 5-0 mağlup olarak gruptaki dördüncü yenilgisini alan Beşiktaş’ta taraftar artık yeni yönetimin takıma sahip çıkarak yeni bir sayfa açmasını istiyor.
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/club-brugge-karsisinda-hezimete-ugrayan-besiktasta-taraftarlardan-gelen-tepkiler-1-xEpdCIg9.jpg)
Nielsen, Thiago (2), Onyedika ve Olsen’in attığı toplam 5 golün ardından taraftarlar takım kaptanı Cenk Tosun dahil olmak üzerek birçok futbolcusunu ıslıkladı.
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/club-brugge-karsisinda-hezimete-ugrayan-besiktasta-taraftarlardan-gelen-tepkiler-2-PYec1kbz.jpg)
Sağ kanat oyuncusu Onur Bulut’un stoperde başladığı karşılaşmada Aboubakar da ilk 11’de yerini almıştı. Mart 1987’de Dinamo Kiev’e 5-0 yenilen Beşiktaş, iç sahada yaşadığı en farklı mağlubiyeti tekrar etti.
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/club-brugge-karsisinda-hezimete-ugrayan-besiktasta-taraftarlardan-gelen-tepkiler-3-zm51B721.jpg)
Tarihi hezimetin ardından taraftarlardan gelen tepkiler şöyleydi?
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/club-brugge-karsisinda-hezimete-ugrayan-besiktasta-taraftarlardan-gelen-tepkiler-4-QtpaqEIB.jpg)
?
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/club-brugge-karsisinda-hezimete-ugrayan-besiktasta-taraftarlardan-gelen-tepkiler-5-BHdciGjO.jpg)
?
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/club-brugge-karsisinda-hezimete-ugrayan-besiktasta-taraftarlardan-gelen-tepkiler-6-zllq2d1l.jpg)
?
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/club-brugge-karsisinda-hezimete-ugrayan-besiktasta-taraftarlardan-gelen-tepkiler-7-EeBSzjK5.jpg)
?
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/club-brugge-karsisinda-hezimete-ugrayan-besiktasta-taraftarlardan-gelen-tepkiler-8-9zHaO6uP.jpg)
?
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/club-brugge-karsisinda-hezimete-ugrayan-besiktasta-taraftarlardan-gelen-tepkiler-9-KVQuD3p3.jpg)
?
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/club-brugge-karsisinda-hezimete-ugrayan-besiktasta-taraftarlardan-gelen-tepkiler-10-RkevmnKO.jpg)
?
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/club-brugge-karsisinda-hezimete-ugrayan-besiktasta-taraftarlardan-gelen-tepkiler-11-skrngmkz.jpg)
Sizin maçın ardından düşünceleriniz neler? Yorumlarda buluşalım…