Temsilcimiz Fenerbahçe, UEFA Avrupa Konferans Ligi H Grubu 4. maçında deplasmanda Ludogorets’e 2-0 mağlup oldu. Fenerbahçe’nin 21 maçın ardından bu sezon ilk kez resmi bir karşılaşmada gol atamadığı mücadeleye gelen tepkilere birlikte bakalım.
Temsilcimiz Fenerbahçe, UEFA Avrupa Konferans Ligi H Grubu 4. maçında Ludogorets’e 2-0 yenildi.
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/bu-sezon-ilki-yasadi-ludogoretse-yenilen-fenerbahceye-taraftarlarindan-gelen-tepkiler-1-tKINaZ7K.jpg)
Karşılaşmadaki golleri 18. dakikada Jakub Piotrowski ve 90+2’de Rwan Seco kaydetti.
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/bu-sezon-ilki-yasadi-ludogoretse-yenilen-fenerbahceye-taraftarlarindan-gelen-tepkiler-2-cmc1weRv.jpg)
Edin Dzeko’nun dinlendirildiği karşılaşmada Fenerbahçe bu sezon ilk kez resmi bir karşılaşmada gol atamadı ve Avrupa kupalarındaki ilk mağlubiyetini aldı.
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/bu-sezon-ilki-yasadi-ludogoretse-yenilen-fenerbahceye-taraftarlarindan-gelen-tepkiler-3-vXDPiTaQ.jpg)
Karşılaşmada 17 yaşındaki Yusuf Ayçiçek sağ stoperde görev yaptı.
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/bu-sezon-ilki-yasadi-ludogoretse-yenilen-fenerbahceye-taraftarlarindan-gelen-tepkiler-4-rmXbDEIe.jpg)
Karşılaşmanın ardından gelen tepkiler şöyleydi?
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/bu-sezon-ilki-yasadi-ludogoretse-yenilen-fenerbahceye-taraftarlarindan-gelen-tepkiler-5-sElbWXbi.jpg)
?
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/bu-sezon-ilki-yasadi-ludogoretse-yenilen-fenerbahceye-taraftarlarindan-gelen-tepkiler-6-MibZlYUr.jpg)
?
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/bu-sezon-ilki-yasadi-ludogoretse-yenilen-fenerbahceye-taraftarlarindan-gelen-tepkiler-7-GZWURmQs.jpg)
?
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/bu-sezon-ilki-yasadi-ludogoretse-yenilen-fenerbahceye-taraftarlarindan-gelen-tepkiler-8-RxtWUxSE.jpg)
?
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/bu-sezon-ilki-yasadi-ludogoretse-yenilen-fenerbahceye-taraftarlarindan-gelen-tepkiler-9-WHlI1Ken.jpg)
?
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/bu-sezon-ilki-yasadi-ludogoretse-yenilen-fenerbahceye-taraftarlarindan-gelen-tepkiler-10-PJzBq4Zz.jpg)
?
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/bu-sezon-ilki-yasadi-ludogoretse-yenilen-fenerbahceye-taraftarlarindan-gelen-tepkiler-11-7mpTZ1Yc.jpg)
?
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/bu-sezon-ilki-yasadi-ludogoretse-yenilen-fenerbahceye-taraftarlarindan-gelen-tepkiler-12-DuM51AcH.jpg)
?
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/bu-sezon-ilki-yasadi-ludogoretse-yenilen-fenerbahceye-taraftarlarindan-gelen-tepkiler-13-vPNmqEVM.jpg)
?
![](https://derik-haberler.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/bu-sezon-ilki-yasadi-ludogoretse-yenilen-fenerbahceye-taraftarlarindan-gelen-tepkiler-14-2S4uN5T8.jpg)
Sizin maç sonundaki görüşleriniz neler? Yorumlarda buluşalım!